معرفی اولیه

به معرفی یک پارچه توری جذاب دیگر می‌رویم. در دنیای پارچه های توری تنوع آن‌چنان زیاد است که انتهایی برای آن متصور نیست. انواع کار که روی آن‌ها انجام می‌شود تا تنوع شگفت‌انگیز رنگ‌ها. کشورهای سازنده مطابق با نیاز مصرف کننده نیز که جای خود دارد. در پایین به شرح مختصری از این پارچه تور کره ای مروارید دوزی شده می‌پردازیم.

پارچه تور کره ای

پارچه تور کره ای

تور کار شده و حاشیه آن

یکی از مواردی که روی پارچه علی‌الخصوص پارچه تور کار می‌شود مروارید است. مروارید همیشه مورد توجه سلایق و علایق مختلف بوده است. تا جایی که شاهد هستیم کماکان این علاقه نیز ادامه دارد. این پارچه توری نیز فول مروارید است و به خوبی از مروارید برای طرح‌ دار کردن آن بهره گرفته شده است. حالا سلایق نیز متفاوت است و شاید یکی باشد پولک را بر مروارید ترجیح دهد. از سه نوع کلی حاشیه برای پارچه این پارچه یک سر حاشیه است. برای این نوع کار و پارچه یک سر حاشیه از همه مناسب تر به نظر میرسد.

پارچه تور کره ای مروارید دوزی

پارچه تور کره ای مروارید دوزی

جنس و مناسبت

کشورهای سازنده پارچه که نامی برای خود دست و پا کرده اند پنج شش کشور بیشتر نیستند. البته منظور ما پارچه زنانه در ایران است. وگرنه کشورهای مطرح فقط اینها نیستند. چین و هند و اندونزی و کره. تا سال‌های پیشین حرف اول را کره میزد. جنس مرغوب و عالی. امروزه بیشتر تولید در چین انجام میشود. کیفیت نیز بالا و پایین بسیاری دارد. خوشبختانه این پارچه توری مروارید دوزی ما محصول کره میباشد. پارچه های توری برای اکثر موارد استفاده می‌شوند. پارچه توری کره ای معرفی شده میتواند برای لباس مجلسی و لباس کردی و حتی لباس عروسی استفاده گردد.

قیمت پارچه تور مجلسی مروارید دوزی

برای تماس کلیک کنید 09121814221 


کلیدواژه ها : ,

این خبر را به اشتراک بگذارید :