خوب دوستان گرامی. به یکی از لوکس‌ترین واحدامون رسیدیم. با معرفی اجاره آپارتمان مبله لوکس در تهران ولنجک در خدمت شما هستیم. بعد از معرفی چند آپارتمان مبله که قیمتشون ارزان بود مثل اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران  و دیگر مناطق, دیگه الان وقتشه یه آپارتمان لوکس رو خدمتتون معرفی کنم. شاید شما دوست عزیز دنبال اجاره آپارتمان مبله لوکس در تهران هستید. به یقین شمال تهران و تا حدی غرب تهران بهترین گزینه‌ها هستن.

اجاره آپارتمان مبله لوکس در تهران

موقعیت کلی آپارتمان مبله لوکس در تهران

موقعیت مکانی آپارتمان مبله ولنجک

آپارتمان مبله لوکس ما در مقدس اردبیلی پشت پمپ بنزین ولنجک واقع شده. یعنی انتهای چمران و نرسیده به پارک وی. از لحاظ موقعیت می‌تونیم بگیم که اولین موردی که در مورد واحد اجاره‌ای لوکس ولنجک مشخصه نزدیک بودن به نمایشگاه بین المللی تهران هستش. با پای پیاده تا در ورودی نمایشگاه یه ربع ساعت فاصله ست. خودم با این پاهام رفتم!

دسترسی آپارتمان مبله لوکس ولنجک

دسترسی آپارتمان مبله لوکس ولنجک

شلوغی و ترافیک

در شمال تهران بازار وجود ندارد. بازار در مرکز شهر وجود داره. حتی مغازه و مراکز خرید هم وافر نیست. خوب دلیلش چیه؟ دلیل اینه که اگه اینجا هم شلوغ میشد دیگه شمال تهران معنی نداشت. شمال تهران به نسبت دیگر مناطق مرفه نشینه. متراژ واحدها بالاست. آب و هوا پاکتره و ترافیک پایین‌تره. پس بازاری در اینجا نیست. ولی مراکز خرید بزرگی وجود داره و معروف‌ترین اونها هم پاساژ معروف پالادیوم هست. قیمت لوازم اونجا هم که به نسبت همه جای تهران بالاترینه. 

اجاره آپارتمان مبله در تهران


این خبر را به اشتراک بگذارید :